• Berkel 5 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dienst, David vanTeamspeler
    Gent, Jeffrey vanTeamspeler
    Haan, MaximeTeamspeler
    Huisman, MennoTeamspeler
    Poel, Jim van derTeamspeler
    Rozema, HerkoTeamspeler
    Treurniet, TomTeamspeler
    Wijnia, ArjenTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep.Berkel 5 - Zestienhoven 7Sportpark Het Hoge Land
    3 okt.BVCB 8 - Berkel 5Sportpark Sporthoek
    10 okt.Berkel 5 - MVV '27 8Sportpark Het Hoge Land
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.Berkel JO15-1 - ARC JO14-15 - 3
    22 sep.Berkel JO11-1 - Westlandia Jo11-10 - 7
    22 sep.Berkel JO11-3 - BVCB JO11-214 - 8
    19 sep.Ariston'80 7 - Berkel 51 - 4
    19 sep.JO7 (Mini-F) - Berkel JO70 - 0
    19 sep.JO8 (eerstejaars-F) - Berkel JO80 - 0
    16 sep.Berkel JO12-2 - TOGB JO12-10 - 0
    15 sep.Berkel VR1 - Berkel VR2/VR36 - 4
    14 sep.Berkel JO16-1 - TOGB JO16-10 - 6
    12 sep.Berkel 5 - TOGB 50 - 2
  • Poulestanden Berkel 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVV Zwervers ZA311005233
    2Berkel 511004133
    3AGE-GGK 311002023
    4Capelle 1210102201
    5Zestienhoven 710102201
    6Blijdorp 600000000
    7BVCB 800000000
    8MVV '27 800000000
    9Steeds Hooger 600000000
    10Excelsior'20 3100102-20
    11VOB 2100125-30
    12Ariston'80 7100114-30

    Poulestanden Berkel 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOGB 533008269
    2BVCB 9310268-23
    3Neptunus-Schiebroek 5310268-23
    4Berkel 5310257-23