• Berkel VR3 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bilir, SevimTeamspeler
    Boeren, MelissaTeamspeler
    Brandhof, Indy van denTeamspeler
    Fuss, ClaudiaTeamspeler
    Jong, Shoshone deTeamspeler
    Kamp, ÉowynTeamspeler
    Koenen, RenateTeamspeler
    Lima, IsidoraTeamspeler
    Loon, Femke vanTeamspeler
    Loon, Hester vanTeamspeler
    Loon, Jenthe vanTeamspeler
    Malaquias, PrincesaTeamspeler
    Schurink, RachelTeamspeler
    Struijs, PienTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 11:30VDL VR1 - Berkel VR3Sportpark VDL
    25 feb. 15:00Berkel VR3 - Zestienhoven VR1Sportpark Het Hoge Land
    4 mrt. 12:30Hillegersberg, vv VR1 - Berkel VR3Sportpark Duivesteyn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Berkel VR3 ( 4e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CWO VR111002113
    2Excelsior M. VR111002113
    3XerxesDZB VR211001013
    4Blijdorp VR110103301
    5CION VR110103301
    6Berkel VR300000000
    7Hillegersberg, vv VR100000000
    8VDL VR100000000
    9Zestienhoven VR100000000
    10Ariston'80 VR4100112-10
    11DSVP VR2100112-10
    12DVO '32 VR1100101-10

    Poulestanden Berkel VR3 ( 4e klasse 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegersberg, vv VR199007196227
    2Zestienhoven VR11072151104123
    3Semper Altius VR11070357144321
    4Berkel VR3860227111618
    5DSVP VR493332317612
    6Blijdorp VR163121210210
    7BVCB VR1103162530-510
    8MVV '27 VR3103072049-299
    9Ariston'80 VR582151046-367
    10SVC'08 VR2102081552-376
    11Steeds Hooger VR18008568-630

    Poulestanden Berkel VR3 ( Groep 3 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegersberg, vv VR13300163139
    2XerxesDZB VR2310278-13
    3BVCB VR1310249-53
    4Berkel VR33102411-73