• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdStatusVeldDetails
    ma 21-sep. 20:00Brielle, VV VR2 - Berkel VR2Te spelenDukdalf veld 1
    di 22-sep. 18:00Berkel JO11-1 - Westlandia Jo11-1Te spelen2A
    di 22-sep. 18:00Berkel JO11-3 - BVCB JO11-2Te spelen2B
    wo 23-sep. 18:30Berkel JO15-1 - ARC JO14-1Te spelen2
    wo 23-sep. 19:00Berkel VR1 - TPP/Feyenoord Futsal VR4Te spelenVermeulen sporthal veld 1
    wo 23-sep. 19:30dvv Delft VR2 - Berkel VR4Te spelenKerkpolder veld 1
    wo 23-sep. 20:00Rohda '76 VR2 - Berkel VR3Te spelenSporthoeve veld 1
    vr 25-sep. 20:00Berkel VR1 - Soccer Boys VR1Te spelenveld 1
    vr 25-sep. 20:30Tutor 1 - Berkel 1Te spelenTU-Hal veld 3
    vr 25-sep. 21:00SVS VR1 - Berkel VR1Te spelenveld 1
    vr 25-sep. 21:30Berkel VR1 - Soccer Boys VR2Te spelenveld 1
    vr 25-sep. 22:00Schipluiden VR1 - Berkel VR1Te spelenveld 1
    za 26-sep. 08:30Berkel JO13-1 - Sparta (AV) JO13-2Te spelen2
    za 26-sep. 08:30Berkel JO11-2 - Nootdorp JO11-2Te spelen3B
    za 26-sep. 08:30FC Zoetermeer JO10-1 - Berkel JO10-1Te spelenveld 4
    za 26-sep. 08:30BVCB JO11-5 - Berkel JO11-6Te spelenveld 3
    za 26-sep. 08:30Neptunus-Schiebroek JO14-1 - Berkel JO14-2Te spelenVeld 2 (KG)
    za 26-sep. 08:30Zestienhoven JO13-2 - Berkel JO13-2Te spelenveld 1-Zestienhoven
    za 26-sep. 08:30Nieuwerkerk JO13-5 - Berkel JO13-3Te spelenveld 6
    za 26-sep. 08:40Berkel JO10-8 - Concordia JO10-5Te spelen4B1
    za 26-sep. 08:40Berkel JO10-4 - BSC '68 JO10-2Te spelen4A1
    za 26-sep. 08:45Berkel JO15-2 - VVSB JO15-2Te spelen6
    za 26-sep. 08:45JO8 (eerstejaars-F) - JO8 (eerstejaars-F)Te spelen1
    za 26-sep. 08:50Berkel JO11-4 - Hillegersberg, vv JO11-3Te spelen3A
    za 26-sep. 08:50Berkel JO12-4G - Maense, FC JO12-2Te spelen5B
    za 26-sep. 09:00Berkel JO10-7 - DSO JO10-7Te spelen4A2
    za 26-sep. 09:00Berkel JO10-3 - Soccer Boys JO10-2Te spelen4B2
    za 26-sep. 09:00VOC JO9-2 - Berkel JO9-1Te spelen4b1
    za 26-sep. 09:00Neptunus-Schiebroek JO10-2 - Berkel JO10-5Te spelenVeld 3A-1 (opbouwen)
    za 26-sep. 09:00Naaldwijk MO13-1 - Berkel MO13-3Te spelenveld 4-Naaldwijk
    za 26-sep. 09:10Berkel JO11-5 - Soccer Boys JO11-3Te spelen5A
    za 26-sep. 09:45TOGB JO9-4 - Berkel JO9-2Te spelenveld 5-TOGB
    za 26-sep. 09:50Zestienhoven MO11-1 - Berkel MO11-1Te spelenveld 3-Zestienhoven
    za 26-sep. 10:00FC Vlotbrug MO13-1 - Berkel MO13-2Te spelenveld 2
    za 26-sep. 10:00JO7 (Mini-F) - JO7 (Mini-F)Te spelen1
    za 26-sep. 10:10Berkel JO9-4 - VOC JO9-6Te spelen4B1
    za 26-sep. 10:10Berkel JO9-3 - DSVP MO9-1Te spelen4A1
    za 26-sep. 10:15Berkel JO15-1 - Excelsior R. JO15-1Te spelen2
    za 26-sep. 10:15BSC '68 JO8-2 - Berkel JO8-2Te spelenveld 3
    za 26-sep. 10:15Hillegersberg, vv JO11-1 - Berkel JO11-1Te spelenveld 3
    za 26-sep. 10:30Berkel JO8-1 - VOC JO8-2Te spelen4A2
    za 26-sep. 10:30Berkel JO14-1 - Quick JO14-2Te spelen3
    za 26-sep. 10:30XerxesDZB JO10-2 - Berkel JO10-2Te spelenveld 2
    za 26-sep. 10:30VOC JO11-1 - Berkel JO11-3Te spelen4b
    za 26-sep. 10:30VELO JO12-1 - Berkel JO12-1Te spelenveld 5
    za 26-sep. 10:40Berkel MO13-1 - VOC MO13-1Te spelen6
    za 26-sep. 10:45Berkel JO16-2 - FC Zoetermeer JO16-3Te spelen5
    za 26-sep. 11:00Berkel JO12-5 - dvv Delft JO12-1Te spelen4B
    za 26-sep. 11:00Neptunus-Schiebroek JO9-2 - Berkel JO9-5Te spelenVeld 3B-1 (afbouwen)
    za 26-sep. 11:00SV Leidschenveen JO10-4 - Berkel JO10-6Te spelenveld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    za 26-sep. 11:00Wippolder JO12-1 - Berkel JO12-2Te spelenveld 1
    za 26-sep. 11:30Berkel 2 - SVS 2Te spelen1
    za 26-sep. 11:40Berkel JO12-3 - TOGB JO12-3Te spelen4A
    za 26-sep. 12:00Berkel JO13-4 - Soccer Boys JO13-3Te spelen2
    za 26-sep. 12:00SV Leidschenveen MO15-1 - Berkel MO15-4Te spelenveld 1
    za 26-sep. 12:15Berkel JO17-1 - VFC JO17-2Te spelen6
    za 26-sep. 12:15BVCB MO15-1 - Berkel MO15-2Te spelenveld 4
    za 26-sep. 12:20Berkel MO15-1 - FC 's-Gravenzande MO15-1Te spelen3
    za 26-sep. 12:45Berkel 3 - Ariston'80 3Te spelen5
    za 26-sep. 13:00PKC'85 1 - Berkel 6Te spelenveld 1
    za 26-sep. 13:15Berkel JO15-3 - DSVP MO15-2Te spelen4
    za 26-sep. 13:40Berkel VR3 - DSVP VR2Te spelen2
    za 26-sep. 14:00Nieuwerkerk MO17-2 - Berkel MO17-2Te spelenveld 6
    za 26-sep. 14:00Excelsior M. MO15-1 - Berkel MO15-3Te spelenveld 4
    za 26-sep. 14:00Nootdorp JO19-2 - Berkel JO19-1Te spelenveld 4
    za 26-sep. 14:15Berkel 8 - Barendrecht 16Te spelen6
    za 26-sep. 14:30Berkel VR1 - IJzendijke VR1Te spelen3
    za 26-sep. 14:30Berkel - DoCoSTe spelen1
    za 26-sep. 14:30Swift Boys 7 - Berkel 9Te spelenveld 2
    za 26-sep. 15:00Berkel 35+1 - PKC'85 35+1Te spelen5
    za 26-sep. 15:45Berkel 10 - Forum Sport 8Te spelen2
    za 26-sep. 16:15Berkel 5 - Zestienhoven 7Te spelen6
    za 26-sep. 16:30XerxesDZB MO17-1 - Berkel MO17-1Te spelenveld 2
    za 26-sep. 16:45Berkel 7 - CVV Zwervers ZA4Te spelen3
    za 26-sep. 17:00TOGB 4 - Berkel 4Te spelenveld 4-TOGB
  • Programma & Uitslagen

    Speeldagenkalender West 2020-2021

    Ga snel naar uitslagen of kijk onderaan deze pagina

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    ma 14-sep.MVV'27 zaal VR2 - Berkel VR21 - 4Uitgespeeld
    wo 16-sep.Berkel 1 - ZVV Den Haag 37 - 6Uitgespeeld
    wo 16-sep.Berkel VR3 - VUC VR27 - 4Uitgespeeld
    wo 16-sep.Berkel VR4 - SEP VR29 - 0Uitgespeeld
    vr 18-sep.Mazzel Stars VR2 - Berkel VR111 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.Vitesse Delft - Berkel0 - 1Uitgespeeld
    za 19-sep.SHO 2 - Berkel 27 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.DHL 4 - Berkel 31 - 4Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel 4 - Blijdorp 44 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Ariston'80 7 - Berkel 51 - 4Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel 6 - Neptunus-Schiebroek 53 - 6Uitgespeeld
    za 19-sep.Swift Boys 6 - Berkel 70 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.RFC 2000 2 - Berkel 82 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel 9 - Ommoord, sv 61 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Kethel Spaland, vv 7 - Berkel 1015 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.HBSS 35+1 - Berkel 35+17 - 4Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-21 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.SVS JO17-2 - Berkel JO17-113 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO16-1 - BVCB JO16-15 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.BVCB JO16-2 - Berkel JO16-27 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Alexandria'66 JO15-2 - Berkel JO15-11 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.Excelsior'20 JO15-3 - Berkel JO15-32 - 1Uitgespeeld
    za 19-sep.Die Haghe JO14-2 - Berkel JO14-10 - 9Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO14-2 - DHL JO14-22 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.VFC JO13-1 - Berkel JO13-10 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO13-2 - PPSC JO13-13 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO13-3 - DWO JO13-314 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.Zestienhoven JO13-4 - Berkel JO13-43 - 4Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO12-1 - WIK JO12-18 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO12-2 - DWO JO12-1Afgelast
    za 19-sep.FC Zoetermeer JO12-2 - Berkel JO12-4G13 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.VOC JO12-5 - Berkel JO12-58 - 1Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO11-1 - Zestienhoven JO11-11 - 9Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO11-3 - Soccer Boys JO11-19 - 1Uitgespeeld
    za 19-sep.Soccer Boys JO11-2 - Berkel JO11-45 - 8Uitgespeeld
    za 19-sep.VOC JO11-5 - Berkel JO11-59 - 5Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel JO11-6 - FC Zoetermeer JO11-40 - 16Uitgespeeld
    za 19-sep.RVVH VR2 - Berkel VR12 - 4Uitgespeeld
    za 19-sep.Forum Sport VR1 - Berkel VR24 - 0Uitgespeeld
    za 19-sep.BVCB VR1 - Berkel VR32 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel MO17-1 - Nieuwerkerk MO17-14 - 5Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel MO17-2 - Blijdorp MO17-22 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.RKDEO MO15-1 - Berkel MO15-17 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel MO15-2 - Zestienhoven MO15-13 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel MO15-3 - PPSC MO15-15 - 3Uitgespeeld
    za 19-sep.Quick Boys MO13-1 - Berkel MO13-13 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel MO13-3 - Concordia MO13-10 - 2Uitgespeeld
    za 19-sep.Berkel MO11-1 - Excelsior'20 MO11-116 - 0Uitgespeeld