• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    di 19-okt. 18:45Berkel JO15-1 - Betrokken Spartaan JO154
    wo 20-okt. 19:00Berkel VR1 - WIK VR1Vermeulen sporthal veld 1
    wo 20-okt. 20:00Berkel VR4 - ZVV Den Haag VR2Vermeulen sporthal veld 1
    wo 20-okt. 20:00Hillegersberg JO16 - Berkel JO16-1
    za 23-okt. 08:30Hillegersberg, vv JO13-1 - Berkel JO13-1M. (Mats) Wiebingveld 1
    za 23-okt. 08:30DHC JO15-2 - Berkel JO15-1veld 3 DHC (DHC tot 13 00 DHL vanaf 13/00)
    za 23-okt. 10:00Berkel MO13-1 - Smitshoek MO13-1veld 1-Berkel
    za 23-okt. 10:00Berkel JO11-1 - DSO JO11-1veld 3-Berkel
    za 23-okt. 10:00Berkel JO9-1 - VELO JO9-1veld 4-Berkel/W op verzoek
    za 23-okt. 10:00Berkel JO9-2 - DSO JO9-2veld 4-Berkel/W op verzoek
    za 23-okt. 10:00Berkel JO10-2 - Berkel JO10-3veld 4-Berkel/W op verzoek
    za 23-okt. 10:15TOGB JO14-1 - Berkel JO14-1H. (Harley) van Soestveld 1-TOGB
    za 23-okt. 11:00Berkel MO15-4 - CKC MO15-1veld 2-Berkel
    za 23-okt. 11:00Die Haghe MO15-1 - Berkel MO15-2L.D.G.M. (Luud) Struijkveld 5-Die Haghe
    za 23-okt. 11:30Berkel VR2 - VVOR VR1A.J. (Joop) Lamersveld 1-Berkel
    za 23-okt. 11:45BSC '68 MO15-1 - Berkel MO15-3veld 3
    za 23-okt. 12:00AGE-GGK 3 - Berkel 7Afgeschermdveld 5-AGE-GGK
    za 23-okt. 13:00Berkel 8 - Nieuwerkerk 6veld 2-Berkel
    za 23-okt. 13:00Berkel MO17-2 - Bergambacht MO17-1veld 6-Berkel
    za 23-okt. 13:00DSVP MO15-1 - Berkel MO15-1Veld 9-DSVP
    za 23-okt. 13:15Berkel JO16-1 - TOGB JO16-1G.J.R. (Guillermo) Heijstekveld 5-Berkel
    za 23-okt. 13:20Concordia MO17-1 - Berkel MO17-1veld 8
    za 23-okt. 14:30Berkel 35+1 - Excelsior M. 35+2veld 1-Berkel
    za 23-okt. 14:30Werve, Te 1 - Berkel 1R. (Roel) Vermaatveld 1
    za 23-okt. 15:00Berkel 6 - TOGB 5veld 5-Berkel
    za 23-okt. 15:00Forum Sport 10 - Berkel 9veld 2
    za 23-okt. 17:00Trekvogels VR1 - Berkel VR1veld 1
    ma 25-okt. 19:00Mazzel Stars VR3 - Berkel VR2Veur, de veld 1
    ma 25-okt. 20:00Lugdunum 1 - Berkel 1V.V. (Vally) KaragantcheffZijl, de veld 1
    di 26-okt. 20:00HWD za 1 - Berkel 1
    di 26-okt. 20:15Berkel VR1 - Gooi 't sc VR1Afgeschermdveld 1-Berkel
    wo 27-okt. 18:30SVS MO13-1 - Berkel MO13-13
    wo 27-okt. 19:00Berkel VR3 - Tutor VR1Vermeulen sporthal veld 1
    wo 27-okt. 19:00TPP/Feyenoord Futsal VR3 - Berkel VR1Topsportcentrum Rotterdam veld 2 BSH
    wo 27-okt. 19:00Blijdorp JO13 - Berkel JO13-1
    wo 27-okt. 20:00Berkel VR4 - FC Westland VR6Vermeulen sporthal veld 1
    wo 27-okt. 20:00DSO JO16-1 - Berkel JO16-1veld 1
    wo 27-okt. 20:15Stolwijk MO17-1 - Berkel MO17-2veld 1
    vr 29-okt. 20:00SEP VR30+1 - Berkel VR30+2veld 1-Berkel
    vr 29-okt. 20:30Berkel VR30+2 - Floreant VR30+1veld 1-Berkel
    vr 29-okt. 20:30Spirit VR30+2 - Berkel VR30+1veld 1
    vr 29-okt. 21:00Berkel VR30+1 - VOC VR30+1veld 1
    vr 29-okt. 21:30XerxesDZB VR30+1 - Berkel VR30+1veld 1
    vr 29-okt. 21:30Spirit VR30+3 - Berkel VR30+2veld 1-Berkel
    vr 29-okt. 22:00Berkel VR30+1 - Lekkerkerk VR30+1veld 1
    vr 29-okt. 22:00Berkel VR30+2 - DSO VR30+1veld 1-Berkel
    za 30-okt. 08:30Berkel MO15-2 - EMM'21 MO15-1veld 1-Berkel
    za 30-okt. 09:00SV Leidschenveen MO13-1 - Berkel MO13-2veld 1
    za 30-okt. 10:00Berkel MO13-1 - Nieuwerkerk MO13-1veld 2-Berkel
    za 30-okt. 10:00BVCB JO13-1 - Berkel JO13-1veld 2
    za 30-okt. 10:00Blijdorp MO15-1 - Berkel MO15-4veld 1
    za 30-okt. 10:15Hillegersberg, vv JO14-1 - Berkel JO14-1veld 1
    za 30-okt. 10:30Graaf W II VAC MO15-2 - Berkel MO15-3veld 3
    za 30-okt. 11:00Berkel MO15-1 - Graaf W II VAC MO15-1veld 6-Berkel
    za 30-okt. 11:00Swift Boys 5 - Berkel 7veld 1
    za 30-okt. 11:30Berkel JO15-1 - Wippolder JO15-1veld 1-Berkel
    za 30-okt. 11:30Nieuwerkerk MO17-1 - Berkel MO17-1veld 4
    za 30-okt. 12:00DCV VR1 - Berkel VR2veld 1 licht voor kwart en halve wedstrijden
    za 30-okt. 12:00FC IJsselmonde VR1 - Berkel VR3veld 6
    za 30-okt. 12:30BVCB 9 - Berkel 6veld 4
    za 30-okt. 12:30VFC MO17-1 - Berkel MO17-3veld 3
    za 30-okt. 12:45Neptunus-Schiebroek 3 - Berkel 3veld 2
    za 30-okt. 13:00Berkel 8 - BVCB 10veld 6-Berkel
    za 30-okt. 13:00Berkel 4 - VELO 7veld 2-Berkel
    za 30-okt. 13:00Berkel MO17-2 - DONK MO17-1veld 5-Berkel
    za 30-okt. 14:30Berkel VR1 - CSW VR1veld 3-Berkel
    za 30-okt. 14:30Berkel 1 - Van Nispen 1veld 1-Berkel
    za 30-okt. 14:30Noordwijk 3 - Berkel 2veld 2
    za 30-okt. 14:30Vitesse Delft 35+1 - Berkel 35+1veld 2-Vitesse D/SEP
    za 30-okt. 14:30FC Zoetermeer 6 - Berkel 11veld 4
    za 30-okt. 15:00Berkel 10 - Nootdorp 6veld 6-Berkel
    za 30-okt. 15:00Berkel 9 - RKDEO 2veld 2-Berkel
    za 30-okt. 15:00Berkel 5 - MVV '27 8veld 5-Berkel
  • Programma & Uitslagen

    Speeldagenkalender West 2021-2022

    Ga snel naar uitslagen of kijk onderaan deze pagina

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    di 12-okt.Berkel JO13-2 - Soccer Boys JO13-10 - 5Uitgespeeld
    wo 13-okt.Berkel 1 - WIA 23 - 3Uitgespeeld
    wo 13-okt.DSO JO16-1 - Berkel JO16-1Gestaakt
    wo 13-okt.Berkel JO15-2 - Spirit JO15-33 - 4Uitgespeeld
    wo 13-okt.Berkel VR1 - Barendrecht VR16 - 4Uitgespeeld
    wo 13-okt.HBSS VR1 - Berkel VR28 - 1Uitgespeeld
    wo 13-okt.FC Westland VR5 - Berkel VR41 - 12Uitgespeeld
    vr 15-okt.FC Westland VR6 - Berkel VR32 - 3Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel 1 - HVC'10 11 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel 2 - DWO 23 - 4Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel 3 - HOV/DJSCR 66 - 2Uitgespeeld
    za 16-okt.HBSS 3 - Berkel 50 - 3Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel 7 - BVCB 80 - 2Uitgespeeld
    za 16-okt.Soccer Boys 8 - Berkel 88 - 2Uitgespeeld
    za 16-okt.DSVP 5 - Berkel 91 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Vitesse Delft 6 - Berkel 107 - 0Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel 11 - DSO 114 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel JO18-1 - VDL JO18-111 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Wippolder JO17-2 - Berkel JO17-11 - 11Uitgespeeld
    za 16-okt.TOGB JO16-4 - Berkel JO16-210 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.DHL JO15-1 - Berkel JO15-13 - 7Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel JO14-1 - Nieuwerkerk JO14-26 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel JO14-2 - Wilhelmus JO14-2JM1 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel JO14-3 - Nootdorp JO14-16 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.TOGB JO14-6 - Berkel JO14-40 - 6Uitgespeeld
    za 16-okt.Maense, FC JO13-1 - Berkel JO13-14 - 7Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel JO13-2 - TOGB JO13-40 - 9Uitgespeeld
    za 16-okt.TOGB JO13-6 - Berkel JO13-35 - 2Uitgespeeld
    za 16-okt.RVVH VR2 - Berkel VR11 - 3Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel VR3 - DSVP VR3Afgelast
    za 16-okt.Berkel MO17-1 - Binnenmaas, FC MO17-11 - 2Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel MO17-3 - LMO MO17-10 - 3Uitgespeeld
    za 16-okt.Voorschoten`97 MO15-1 - Berkel MO15-13 - 1Uitgespeeld
    za 16-okt.Concordia MO15-1 - Berkel MO15-24 - 0Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel MO15-3 - Forum Sport MO15-26 - 4Uitgespeeld
    za 16-okt.Berkel MO13-1 - Spirit MO13-1Afgelast
    za 16-okt.Graaf W II VAC MO13-3 - Berkel MO13-20 - 13Uitgespeeld